Wynajem podnośników koszowych

Aby usprawnić wszystkie prace wysokościowe, które nie należą do łatwych i prostych, skonstruowano bardzo ciekawe urządzenie jakim jest podnośnik koszowy. To właśnie na potrzeby tych rozmaitych prac te ciekawe i praktyczne urządzenia charakteryzują się odmiennym napędem, wysięgiem i funkcjonalnością. Wynajem podnośników koszowych oferuje firma Anbud.

Gdzie są potrzebne podnośniki?

Podnośniki wykorzystywane są nie tylko w firmach i przedsiębiorstwach, ale również w warunkach domowych, przy budowie domu, czy remontu dachu.

Podnośnik koszowy może być przegubowy, teleskopowy lub łączony na różnych podwoziach samochodów od małych samochodów dostawczych przez terenowe ciężarowe kończąc na dużych autach ciężarowych.

Podnośniki mają np. wysokość podnoszenia kosza na trzydzieści, czterdzieści, pięćdziesiąt, czy nawet na sześćdziesiąt metrów długości.

Są oczywiście różne rodzaje podnośników np:
– teleskopowe podnośniki, wykorzystywane w niewielkich wnętrzach
– koszowe nożycowe, które idealne nadają się do zastosowania w problematycznych warunkach, głównie na obszarze, na którym występują liczne nierówności
-koszowe podnośniki, samojezdne
-podnośniki koszowe mające charakter specjalistyczny występujące np. w straży pożarnej, czy w energetyce

Sprzęt i wysięg to bardzo ważne rzeczy. Ponadto, bardzo duże znaczenie ma wielkość kosza oraz jego nośność. Istotny jest również producent.

podnośnik koszowy wynajem

Wynajem

Wynajem podnośników koszowych, bądź wzięcie sprzętu w leasing obecnie cieszy się ogromną popularnością. Wynajem jest najbardziej opłacalny, jeśli podnośnik jest potrzebny na konkretny dzień, czy konkretną pracę np: na budowie, na moście, na wysokości, ponieważ ponosi się wtedy mniejsze koszty, Firmy oferują bardzo dobre auta z podnośnikami, które na pewno wykonają odpowiednio każde zlecenie.

Do wynajęcia jest np:
samochód z podnośnikiem typu VOLVO S62MDT, ma wysokość roboczą 62 metry, wysokość podnoszenia aż 62 metrów, udźwig 440 kg, wysięg boczny to 34 metry, kąt obrotu kosza to 120 stopni.

Kosze wraz z linami zabezpieczającymi, w skuteczny sposób chronią osobę, lub więcej osób wykonującą określony czynności na wysokości. Oczywiście konieczne jest, aby pracownik miał właściwe umiejętności i doświadczenie do wykonywania tego typu prac.

Podnośnik koszowy wyposażony jest w specjalne podpory boczne, dzięki którym cała maszyna jest stabilna.Taka maszyna może podjechać tam, gdzie inne nie dadzą rady, a za sprawą podnośnika koszowego doskonale sprawdzają się również w usługach typu :
– usuwanie śniegu z dachów, czy innych trudno dostępnych miejsc
– naprawa, mycie, pokryć dachowych
-wszelkie prace porządkowe na wysokościach, mycie okien itp.
– naprawa, konserwacja lamp
– montaż ekranów wygłuszających

Oczywiście to tylko niektóre usługi, którymi zajmują się te firmy. Warto z nich skorzystać .

Leave a Reply