O mnie

 

Cześć, nazywam się Janek Kowalski i stworzyłem tego bloga, żeby podzielić się z Tobą ciekawostkami z planety „Ziemia” :). Z zawodu jestem fotografem, więc na co dzień obserwuję wiele ciekawych rzeczy, które również będę zamieszczał na moim blogu. Fotografia była w moim życiu od zawsze i zajmowała w nim szczególne miejsce. Jest to również moja pasja, więc bądź przygotowany na próbki moich zdjęć.

Urodziłem się w 1990 roku, więc jestem dość młodym człowiekiem, aczkolwiek mam wiele przemyśleń, którymi na pewno się z Wami podzielę. Moje doświadczenia życiowe sprowadziły się również do podróży. Byłem w dziesięciu krajach europy i stale podróżuję poznając inne kultury i obyczaje.

Nie mam stałego miejsca zamieszkania – jestem cały czas w ruchu, więc będę miał o czym pisać. Jedyną przeszkodą może być zasięg satelitarny :).

Moim celem jest zebranie społeczności, która będzie ze mną wspólnie tworzyła ten portal. W menu „Współpraca” możesz się ze mną podzielić swoimi poglądami, wysłać mi coś ciekawego lub się ze mną skontaktować.