Gładka skóra – Depilacja Laserem Vectus

Dla każdej kobiety niezwykle ważna jest gładka skóra. Korzystając z naszych usług już dziś możesz się cieszyć skórą bez podrażnień oraz pozbyć się niepożądanego owłosienia. W naszym gabinecie Medycyny Estetycznej Pokojska Gdańsk używany jest laser Vectus. Dzięki innowacyjnej technologii depilacji laserowej natychmiastowo oraz skutecznie możliwe jest pozbycie się nadmiernego owłosienia, już bez bólu. Zabiegiem depilacji zajmuje się wykwalifikowany personel, który zna się na rzeczy, natomiast pomoc również niesie bezprzewodowy czytnik poziomu melaniny SKINTEL.

Depilacja Laserowa Vectus Gdańsk

Depilację laserową dzieli się na kilka obszarów zabiegowych. Zależnie od miejsca obszaru zabiegu cena, czas oraz stopień dyskomfortu może być różny.

Obszary, którymi zajmuje się Salon Medycyny Estetycznej Pokojska w Gdańsku to:
-twarz
-szyja
-kark
-brwi
-pachy
-nogi
-ręce i dłonie
-brzuch
-pośladki
-klatka piersiowa
-plecy
-okolice intymne


Przychodząc na zabieg depilacji laserem Vectus, możesz spodziewać się pierwszych widocznych efektów po miesiącu, jednakże, aby pozbyć się całego owłosienia wskazane jest, aby odbyć serię 4-8 zabiegów w odstępach 4-10 tygodni. Istotną sprawą dla kobiety jest całkowite usunięcie owłosienia oraz brak jego nawrotu.

Dla każdej z nas, niezależnie od wieku ważne jest, aby czuć się komfortowo i kobieco, a laser Vectus to zapewni. Jeśli nie interesują Cię jedynie doraźne efekty oraz nie chcesz tracić czasu, pieniędzy, już dziś możesz się umówić na swój pierwszy zabieg. Vectus jest medycznym laserem o długości fal 810 nm. Używając lasera Vectus, od razu spada ryzyko poparzeń, ponieważ czytnik Skintel automatycznie oraz prawidłowo dobiera parametry pracy.

W celu całkowitego i dogłębnego usunięcia mieszka włosowego melanina podczas zabiegu absorbuje światło. Przed zabiegiem laserowym należy udać się na konsultacje ze specjalistą. Natomiast jeśli nie ma żadnych przeciwskazań można go wykonać od razu, zaczynając od zmierzenia poziomu melaniny w skórze dzięki czytnikowi Skintel.

Jakie są przeciwskazania do wykonania depilacji laserowej?

Depilacja laserowa posiada parę przeciwskazań, w naszym gabinecie w Gdańsku skrupulatnie ich przestrzegamy. Do głównych z nich należy:

-ciąża
-karmienie piersią
-świeżo opalona skóra
-padaczka
-bielactwo
-cukrzyca
-rozrusznik serca
-choroby nowotworowe
-metalowe implanty

Lista przeciwskazań na pewno będzie wypisana w karcie pacjenta, którą otrzymuje się przed zabiegiem, po konsultacji ze specjalistą medycyny estetycznej z firmy Pokojska z Gdańska.


Istnieją również ważne zalecenia przed poddaniem się temu upiększającemu zabiegowi, do najważniejszych z nich należą:


-dokładnie ogolona skóra
-jeśli skóra jest zbyt opalona lub świeżo po opalaniu należy odczekać minimum 2 tygodnie
-skóra nie może być nadmiernie wysuszona lub podrażniona
-nie powinno się przyjmować antybiotyków minimum 2 tygodnie przed zabiegiem

Depilacja laserem Gdańsk

W Gdańskim salonie Pokojska wciąż trwa promocja na usługi depilacji laserowe, pakiet 4 zabiegów posiada 20% zniżki oraz 6 zabiegów 30% zniżki, na wszystkie obszary.

Najczęstszym pytaniem, które jest zadawane przez klientki to „czy zabieg depilacji laserowej jest bolesny”. Uspakajając wszystkie Panie, zapewniam, iż zabieg jest mało bolesny, niewielkie uczucie dyskomfortu jest tylko kwestią indywidualną.

Laser Vectus posiada technologię Advanced Contact Cooling, dzięki której miejsca objęte depilacją laserową są chłodzone przed, w trakcie oraz po zabiegu.  Jeśli chcesz sprawdzić jak dokładnie działa innowacyjny laser, zapraszamy do naszego salonu Medycyny Estetycznej w Gdańsku na bezpłatny zabieg testowy.

Leave a Reply